معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد: جشن نیکوکاری با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای خانواده‌های نیازمند، از امروز (پنجشنبه ۱۲ اسفند) با شعار «عیدی برای همه» آغاز شد.

به گزارش آماج خبر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حبیب‌الله آسوده با تشریح جزئیات برگزاری جشن نیکوکاری افزود: جشن نیکوکاری از امروز ۱۲ اسفندماه، همزمان با هفته احسان و نیکوکاری آغاز شد.

وی با بیان اینکه این جشن ملی با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای خانواده‌های نیازمند در آستانه سال نو برگزار می‌شود، ادامه داد: امروز پنجشنبه ۱۲ اسفند، پایگاه‌های جشن نیکوکاری در میادین و مراکز اصلی شهرها مستقر هستند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد اظهار کرد: در روز جمعه ۱۳ اسفند نیز میعادگاه‌های نمازجمعه در سراسر کشور، میزبان حضور خیران و مردم نیکوکار به منظور مشارکت در جشن نیکوکاری است.

آسوده با اعلام روش‌های مشارکت مردم در این طرح ملی، خاطرنشان کرد: شماره کارت ۶۲۷۷-۶۰۷۷-۷۷۷۷-۷۷۷۷ به منظور جذب کمک‌های مردم نیکوکار در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه دفاتر کمیته امداد در سراسر کشور نیز آمادگی جمع‌آوری کمک‌های مردمی را دارند، تاکید کرد: شهروندان و خیران همچنین می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد دستوری ۸۸۷۷#* یا مراجعه به سایت EMDAD.IR کمک‌های خود را برای رفع احتیاجات نیازمندان در آستانه سال نو پرداخت کنند.

 

 

  • نویسنده : نرگس حیدری