گفت و گوی ویژه خبری ۱۶ آذرماه ۱۴۰۰ با عابد اکبری سرباز پلیس راهنمایی و رانندگی سیلی خورده از نماینده مجلس به میزبانی سید پارسا علوی سردبیر پایگاه خبری آماج خبر،روزنامه نگار و عضو مجمع ملی جوانان جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.   در ابتدا عابد اکبری ضمن معرفی کامل خود اظهار کرد: علی اصغر […]

گفت و گوی ویژه خبری ۱۶ آذرماه ۱۴۰۰ با عابد اکبری سرباز پلیس راهنمایی و رانندگی سیلی خورده از نماینده مجلس به میزبانی سید پارسا علوی سردبیر پایگاه خبری آماج خبر،روزنامه نگار و عضو مجمع ملی جوانان جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

 

در ابتدا عابد اکبری ضمن معرفی کامل خود اظهار کرد:

علی اصغر عنابستانی نماینده مردم خراسان رضوی (جغتای_جوین_سبزوار) در مجلس شورای اسلامی که در سال ۹۹ بنده اجازه عبور ماشین او را از خط ویژه به دلیل نداشتن حکم عبور را نداده بودم ،از ماشین پیاده شده و بر صورت من سیلی زد و حال با وجود مدارک و شواهد موجود از ابتدا تا الان سعی در انکار کردن آن را دارد.

 

وی گفت:

علی اصغر عنابستانی در آن حادثه تا زمانی که فیلم و عکس ها پخش نشده بود حتی از بنده عذرخواهی نکرد و الان آقای قالیباف در صفحه مجازی خود نوشته بود که علی اصغر عنابستانی تنها او را هل داده و هیچ گونه سیلی در کار نبوده!

 

 

اکبری ادامه داد:

بنده شکایت خود را از آقای عنابستانی در دادگاه کارمندان دولت مطرح کردم و طی حکم دادگاه این فرد به سه ماه و یک روز حبس محکوم شد ، اما علی اصغر عنابستانی را بخشیدم چون فقط هدف من و نیروی انتظامی اثبات این کار آقای عنابستانی به مردم و مسئولین بود.

 

 

 

وی در آخر خطاب به محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی گفت؛

آقای عنابستانی تنها به من سیلی نزد بلکه به لباس شهدا سیلی زد.

بنده ازدست آقای قالیباف بسیار دلخور هستم و فقط میخواهم بدانم بابت گفته ی خود در صفحه مجازی چه پاسخ و چه جمله ای دارد که بگوید؟

  • نویسنده : مانی صیادپور