استاندار البرز با بیان اینکه احداث یک بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی در این استان ضرورت دارد، گفت: خدمات درمانی در البرز باید متحول شود.   مجتبی عبداللهی در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا  در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه مقابله با کرونا در استان باید پویا تر شود، اظهار داشت: اکنون در […]

 

استاندار البرز با بیان اینکه احداث یک بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی در این استان ضرورت دارد، گفت: خدمات درمانی در البرز باید متحول شود.

 

مجتبی عبداللهی در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا  در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه مقابله با کرونا در استان باید پویا تر شود، اظهار داشت: اکنون در معرض خطر موج ششم شیوع کرونا قرار داریم و این سویه در چندین کشور آغاز شده است.

 

عبداللهی گفت: حضور دانش آموزان در مدارس اجباری نیست و در تمامی استان ضرورت دارد که رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با جدیت صورت گیرد.

 

استاندار البرز با اشاره به  اینکه روند خدمات رسانی به مردم متحول شود، بیان کرد: در بیمارستان‌های استان با نگرش جدید و عزم جدی می‌توان شرایطی را فراهم کرد که با امکانات فعلی نیز مردم خدمات بهتری را بگیرند.

 

وی با تاکید بر اینکه تمامی دستگاه‌های استان باید به وظایف خود آگاه باشند گفت: دانشگاه باید پیرو مذاکراتی که با وزیر محترم بهداشت داشتیم، در راستای ایجاد یک بیمارستان هزار تختی در البرز پیگیر باشد.

 

  • نویسنده : آتوسا هشترود
  • منبع خبر : تسنيم