بخشدار شبانکاره گفت: امروز در بیمارستان محلی شهدا شبانکاره شاهد نصب دستگاه رادیولوژی دیجیتال و دستگاه سونوگرافی رنگی با تجهیزات هتلینگ با ارزش ریالی ۷۰ میلیارد ریال که از محل اعتبارات وزارت بهداشت و درمان خریداری شده است خواهیم بود.

بیمارستان محلی شهدای شبانکاره سال گذشته با اعتبار ۸۰ میلیارد ریال با حضور قائم مقام وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره‌برداری رسید اما مردم این بخش معتقد بودند افتتاح این مرکز درمانی ناقص انجام شده است و تجهیزات آن و خدمات ارائه شده هیچ گونه تحولی پیدا نکرده‌ند.

بخشدار شبانکاره که در هفته‌های گذشته از این مرکز بازدید داشت در گفتگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: پروژه‌هایی که به طور شتابزده افتتاح می‌شود باعث نارضایتی مردم خواهد شد و در ادامه به اعتماد مردم عزیز آسیب وارد خواهد کرد.

سجاد خادمی ادامه داد: عدم تجهیز این بیمارستان باعث نارضایتی مردم شده بود و پیگیری‌هایی از راه‌های مختلفی در همین راستا صورت گرفته است و خبرهای خوشی برای مردم بخش شبانکاره و بخش‌های همجوار داریم.

وی تصریح کرد: امروز در بیمارستان محلی شهدا شبانکاره شاهد نصب دستگاه رادیولوژی دیجیتال و دستگاه سونوگرافی رنگی با تجهیزات هتلینگ با ارزش ریالی ۷۰ میلیارد ریال که از محل اعتبارات وزارت بهداشت و درمان خریداری شده است خواهیم بود.

بخشدار شبانکاره ضمن تشکر از مطالبه‌گری مردم، بخصوص فعالین رسانه‌های اجتماعی و خبری در راستای بیان مشکلات مردم خاطرنشان کرد: امیدواریم که با پیگیری‌های مسؤولان علوم پزشکی استان، بیمارستان محلی شبانکاره با تجهیز شدن به امکانات مناسب بیمارستانی، کادر پزشکی متخصص و پرستار، بتواند خدمات بهتری را به مردم ارائه نماید. قطعا این عامل باعث ایجاد رضایتمندی در مردم و کاهش مراجعات به سایر بیمارستان‌های مرکز شهرستان و استان خواهد شد.

  • نویسنده : نوید رضا پارسایی