سازمان سنجش در اطلاعیه‌ای از تمدید مهلت ثبت‌نام و اصلاحات دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ خبر داد. روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور؛ پیرو انتشار اطلاعیه و دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در تاریخ‌های ۱۵ و ۱۶/۰۹/۱۴۰۰، بدینوسیله ضمن […]

سازمان سنجش در اطلاعیه‌ای از تمدید مهلت ثبت‌نام و اصلاحات دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ خبر داد.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور؛ پیرو انتشار اطلاعیه و دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در تاریخ‌های ۱۵ و ۱۶/۰۹/۱۴۰۰، بدینوسیله ضمن اعلام اصلاحات دفترچه راهنمای مذکور «به شرح زیر این اطلاعیه» به اطلاع متقاضیان ثبت‌نام می‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (۱۴۰۰/۰۹/۲۳) برای ثبت‌نام اقدام نکروده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا پایان روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ نسبت به ثبت‌نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

 متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

ضمناً آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

  • نویسنده : مائده ستارزاده