به گزارش وزارت کشور، سید مجید میراحمدی در نود و چهارمین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا که با حضور نمایندگان دستگاهها در محل وزارت کشور برگزار شد به موضوع حضور تماشاگران در بازی (هفتم بهمن) تیم ملی فوتبال ایران (با تیم ملی فوتبال عراق) اشاره کرد و گفت: پیشنهاد حضور ۱۰ هزار تماشاگر از طریق کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا به ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ارائه شد که در نهایت ستاد ملی با پیشنهاد کمیته مبنی بر حضور ۱۰ هزار تماشاگر با شرط تزریق ۲ دُز واکسن و مشخص بودن وضعیت بیماری موافقت کرد.

معاون امنیتی وزارت کشور خاطرنشان کرد: لازم است نظارت دقیق برای حضور ۱۰ هزار تماشاگر به شکل نشستن با فاصله مناسب از همدیگر، استفاده صددرصدی از ماسک از سوی مسئولان وزارت بهداشت به عمل آید.

 

میراحمدی همچنین از علاقه مندان به فوتبال ملی هم خواست که با توجه به وضعیت بیماری و قدرت سرایت پذیری آن از هر گونه تجمع در بیرون از ورزشگاه جهت حفظ سلامتی‌شان در بازی تیم ملی کشور اجتتاب کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: حضور ۱۰ هزار تماشاگر صرفا برای مسابقات پیش روی تیم ملی در مقدماتی جام جهانی است و برای مسابقات دیگر متناسب با شرایط بیماریت تصمیم گیری می‌شود

  • نویسنده : ماهک شریفی
  • منبع خبر : پانا