همزمان با پایان یافتن هفته پژوهش و نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش، فناوری و فن بازار، دانشگاه صنعتی امیرکبیر به مقام‌های پژوهشی برتری از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دست یافت.   دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در هفته پژوهش و از سوی وزارت علوم غرفه دانشگاه صنعتی امیرکبیر در بیست و دومین نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش، فناوری و […]


همزمان با پایان یافتن هفته پژوهش و نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش، فناوری و فن بازار، دانشگاه صنعتی امیرکبیر به مقام‌های پژوهشی برتری از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دست یافت.

 

دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در هفته پژوهش و از سوی وزارت علوم غرفه دانشگاه صنعتی امیرکبیر در بیست و دومین نمایشگاه دستاورد‌های پژوهش، فناوری و فن بازار به عنوان غرفه برتر این نمایشگاه انتخاب و معرفی شد.

 

همچنین از سوی وزارت علوم و وزارت صنعت، معدن و تجارت دکتر مالک نادری عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای طرح «جذب طلا و نقره سیانیدی توسط مواد گرافنی و امکان سنجی جایگزینی به جای کربن فعال» در بخش طرح برگزیده صنعتی انتخاب شد.

 

طرح «پژوهش، طراحی و پیاده سازی ابررایانه سیمرغ با ظرفیت ۱۸۰ ترافلاپس» دکتر سید احمد معتمدی عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز به عنوان طرح برگزیده صنعتی انتخاب شد.

 

همچنین رساله آقای مرتضی آسمانی دانش آموخته مقطع دکترای مهندسی اکتشاف نفت دانشکده مهندسی نفت بعنوان رساله برگزیده تقاضا محور از طرف وزارت علوم در هفته پژوهش انتخاب شد.

 

  • نویسنده : مائده ستارزاده
  • منبع خبر : صدا و سیما