امید نیازپور: برای ورود به عرصه تصمیم سازی کشور یک تشکیلات قوی و منسجم و با برنامه ثبت شده و دارای اعتبار نامه از دو وزارت به واسطه انتخاب جوانان به عنوان علمداران این عرصه رسماً فعالیت خود را از فردا آغاز می کنند.

عضو منتخب مجمع ملی تشکل های جوانان در گفت‌وگو با خبرنگار آماج خبر افزود: برای آن که جوانان بتوانند خود در قالب تشکیلاتی ظهور کنند و منشاء خیر و برکت در روستا، شهر، استان کشور باشند از سال ۹۵ مجامع استانی با برگزاری انتخابات شکل گرفت و سپس فعالیت های غیر رسمی خود را آغاز کرد و اینک به همت معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان و همچنین معاونت امور اجتماعی وزارت کشور و مجامع تشکل‌های جوانان کشور این مجمع به صورت رسمی از فردا با تودیع و معارفه در استان البرز آغاز به کار خواهد کرد.

نیازپور در ادامه از ساختار ارکان هیئت رئیسه مجمع ملی سخن گفت و افزود: عصر فردا بنا است منتخبین مجمع ملی طی نشستی ارکان هیات رییسه و دبیرکل را انتخاب کنند و از همان روز رسماً وارد فاز عملیاتی و اجرایی بشوند.

وی در ادامه گفت از ظرفیت همه جوانان کشور برای ساخت ایرانی آباد و پیگیری تا حصول نتیجه و رفع مشکلات با اراده‌ای پولادین در میدان بوده و تا اتمام مسئولیت مان در صحنه حضور فعالی خواهیم داشت.

  • نویسنده : لیلا بصیری
  • منبع خبر : آماج خبر