"سعید محمد" مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور طی حکمی،نصرالله ابراهیمی را به عنوان مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار منصوب کرد.

در حکم انتصاب مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار آمده است: جناب آقای ” نصرالله ابراهیمی” با عنایت به تفویض اختیار رییس جمهور و در اجرای ماده ۶ قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی و نظر به تخصص، تجارب و سوابق ارزشمند جنابعالی و در راستای صیانت از شرایط مالی و اداری و تا تعیین تکلیف نهایی وضعیت هیات مدیره، به موجب این حکم به عنوان مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار منصوب می‌شوید.

در ادامه این حکم امده که امید است با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری سال جاری به نام سال «تولید، پشتیبانی و مانع‌زدایی‌ها» با اتکا به خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوای الهی با جدیت و تلاش وافر، خدمتگذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سرافراز ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در ایفای وظایف و پیشبرد اهداف سند راهبردی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی و اجرای سیاست‌های شورای‌عالی موفق باشید.

توفیق روزافزون جنابعالی را در انجام وظایف محوله با رعایت مفاد «عهدنامه مدیران» در دولت مردمی از درگاه خداوند منان مسالت دارم.

نصرالله ابراهیمی دارای مدرک دکتری از دانشگاه دفاع ملی است.

وی سوابقی همچون مدیرکل پشتیبانی قوه قضاییه، معاون استاندار تهران، معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران و معاون توسعه مدیریت و منابع دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد کشور را در سابقه خود دارد.

 

 

  • نویسنده : محمد سعید جدگال
  • منبع خبر : فرینا