مریم طهماسبی‌زاده دبیر انجمن علمی مهندسی فضای سبز دانشگاه محقق اردبیلی در گفتگو با آماج خبر گفت : همایش بین المللی صنعت منظر با همکاری اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی علوم باغبانی، گیاهان دارویی و فضای سبز ایران بصورت مجازی به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد. وی افزود : هدف از برگزاری این همایش فراهم […]

مریم طهماسبی‌زاده دبیر انجمن علمی مهندسی فضای سبز دانشگاه محقق اردبیلی در گفتگو با آماج خبر گفت : همایش بین المللی صنعت منظر با همکاری اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی علوم باغبانی، گیاهان دارویی و فضای سبز ایران بصورت مجازی به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

وی افزود : هدف از برگزاری این همایش فراهم کردن بستری جهت گسترش همکاری بین نهادهای اجرایی و دانشجویی و همچنین آشنایی دانشجویان با اساتید برتر کشور در حوزه رشته مهندسی فضای سبز بود.

او ادامه داد : با برگزاری این رویداد توانستیم گامی جدید در معرفی این رشته برداریم و در این مسیر هر چه سریع تر به اهداف وآرمانهای جامعه تخصصی خود دست یافتیم.

دبیر اجرایی همایش بین المللی صنعت منظر تصریح کرد : این همایش با شرکت بیش از ۱۰۰ نفر بصورت مجازی برگزار شد که در حاشیه این همایش پنج نشست و سه کارگاه تخصصی و همچنین مسابقه طراحی منظر و فضای سبز با عنوان طراحی میادین برگزار شد.

طهماسبی‌زاده گفت : صنعت منظر در نگاه حقوقی و مدیریتی، صنعت منظر در پروژه‌های داخلی کشور، صنعت منظر در پروژه‌های خارج از کشور، صنعت منظر در ارزش‌گذاری پروژه‌ها و فعالیت‌ها و همچنین نگهداری از پروژه‌های فضای سبز پنج نشست تخصصی در این همایش بود.

  • نویسنده : نیما حسن‌زاده
  • منبع خبر : مصاحبه اختصاصی