مدیر برند مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس از همکاری ۱۸۲ شرکت دانش بنیان با این گروه در ۳٠٠پروژه مشترک در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب و سیاست های این گروه در دوره جدید مدیریتی خبر داد.

به گزارش آماج خبر به نقل از روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، مهرداد عظیمی که در مراسم رونمایی از محصول جدید دانش بنیان پتروشیمی کارون به نامklm100c در صنعت بسته بندی و به ویژه بسته بندی مواد غذایی کاربرد فراوانی دارد، به نمایندگی از دکتر علی عسگری سخنرانی میکرد، رونمایی از این محصول را یک روز خوب در تاریخ هلدینگ خلیج فارس عنوان کرد.

و با ابلاغ پیام قدرشناسی و احترام مدیر عامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس نسبت به مدیر عامل پتروشیمی کارون و همکاران او و همچین شرکت دانش بنیان بخش خصوصی که این محصول را به صورت مشترک با کارون تولید کرده است، از برنامه های ویژه این گروه برای توسعه همکاری با شرکت دانش بنیان به ویژه در چهارمین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی خبر داد.

مدیر برند مسئولیت اجتماعی، روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با اشاره با نامگذاری امسال به نام «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» تصریح کرد: حمایت از شرکت های دانش بنیان یکی از سیاست اصلی دکتر علی عسگری از ابتدای حضور در گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس بوده است و امروز شاهد هستیم ۱۸۲شرکت در ۳٠٠پروژه مشترک با گروه در حال همکاری هستند که عدد قابل توجهی است و البته با توجه به تاکید ایشان به تکمیل زنجیره ارزش و توسعه صنایع پایین دستی، این همکاری بسیار بیشتر خواهد بود.

عظیمی با اشاره به تلاش های گسترده دشمنان در جنگ اقتصادی با کشورمان و ناکامی آنها گفت: یکی از دلایل مهم شکست دشمنان در این جنگ، تلاش های جهادگران در صنعت پتروشیمی بود که هلدینگ خلیج فارس به عنوان شرکتی سرآمد در این صنعت شناخته شده و امروز به عنوان شرکتی موفق در سطح جهانی مطرح است.

مدیر برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، همچنین از تلاش های اصحاب رسانه در انعکاس اخبار غرور آفرین این شرکت قدردانی کرد.

  • نویسنده : زهرا شهبازی