فرمانده سپاه پارس‌آباد گفت: در راستای طرح کمک مؤمنانه و با راه‌اندازی ایستگاه سلامت امر به معروف و نهی از منکر در معابر و مراکز عمومی پارس‌آباد، خدمات بهداشتی رایگان نظیر تب‌سنجی، کنترل فشار و قند خون به شهروندان ارایه می‌شود.

حسن نوری بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای طرح کمک مؤمنانه و با راه‌اندازی ایستگاه سلامت امر به معروف و نهی از منکر در معابر و مراکز عمومی پارس‌آباد، خدمات بهداشتی رایگان نظیر تب‌سنجی، کنترل فشار و قند خون توسط یک پزشک به شهروندان ارایه می‌شود.

وی افزود: هدف از راه‌اندازی این ایستگاه‌های سلامت علاوه بر ارایه خدمات بهداشتی رایگان، آگاهی‌بخشی به مردم و کاهش بیماری کرونا در شهرستان پارس‌‌آباد است.

فرمانده سپاه پارس‌آباد ادامه داد: در این ایستگاه‌های سلامت و غربالگری کرونا، ماسک و دستکش به‌صورت رایگان در بین همشهریان عزیز توزیع می‌گردد.

اهدای ۵ کپسول اکسیژن به خانواده‌های مبتلا به کرونا

نوری بیان کرد: همچنین تعداد ۵ عدد کپسول اکسیژن ۱۳ کلیویی به خانواده‌های مبتلا به کرونا از طرف سپاه پارس‌آباد اهدا شد.

وی تصریح کرد: کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا مستلزم اجرای کامل طرح فاصله‌گذاری اجتماعی است بنابراین انتظار می‌رود شهروندان در خانه بمانند و از ترددهای غیرضروری در سطح شهر خودداری کنند.

فرمانده سپاه پارس‌آباد گفت: پاسداران و بسیجیان خدمتگزاران مردم هستند و در تمامی برهه‌های حساس نظیر دفاع مقدس، حوادث و بلایای طبیعی و غیرمترقبه همواره در صف مقدم خدمت‌رسانی بوده و در برهه شیوع بیماری کرونا نیز شبانه‌روز برای حفاظت از سلامت و امنیت مردم تلاش می‌کنند.

  • منبع خبر : فارس