مرحله نهایی لیگ برتر والیبال زنان که قرار بود از ۱۶ بهمن در سالن فدراسیون آغاز شود، به تعویق افتاد. ‎

مرحله حذفی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان ایران جام «سردار دل‌ها» قرار بود از ۱۶ تا ۲۱ بهمن به صورت متمرکز در سالن فدراسیون والیبال برگزار شود که سازمان لیگ فدراسیون با توجه به تشدید شیوع سویه اومیکرون در کشور و به‌ویژه در تهران، همچنین قرمز شدن وضعیت تهران و با در نظر گرفتن وجود زمان کافی برای برگزاری مسابقات تا پایان سال و توصیه‌نامه فدراسیون پزشکی ورزشی، برگزاری این رقابت‌ها را به تعویق انداخت.

 

سازمان لیگ فدراسیون والیبال با صدور اطلاعیه‌ای ضمن اعلام این مطلب، تاکید کرد: با توجه به این‌که فرصت لازم برای برگزاری این مسابقات تا پایان سال وجود دارد، این رقابت‌ها تا پایدار شدن شرایط تیم‌ها از نظر سلامتی بازیکنان به تعویق خواهد افتاد.

 

در ادامه این اطلاعیه آمده است: از آنجایی که شهر تهران از نظر رنگ کرونایی، قرمز رنگ اعلام شده است و با توجه به تمرکز امور اداری در فدراسیون والیبال و لزوم فراهم کردن شرایط برای برگزاری مسابقات در یک محیط امن با حداقل ریسک پذیری، این رقابت‌ها به مدت یک هفته به تعویق می‌افتد.

 

بدین ترتیب مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال زنان کشور از ۲۳ تا ۲۸ بهمن در سالن فدراسیون والیبال تحت تدابیر شدید شیوه نامه های بهداشتی مبارزه با کرونا برگزار خواهد شد.

 

  • نویسنده : نرگس حیدری