محموله‌های دارویی و اقلام غذایی مورد نیاز زائران اربعین حسینی توسط دو فروند هواپیمای ترابری نیروی هوایی ارتش به فرودگاه ایلام ارسال شد.

به گزارش آماج خبر به نقل از تسنیم، امیر سرتیپ مهدی هادیان جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به‌ ازدحام جمعیت زائران اربعین در مرز مهران و نیاز بیشتر به اقلام زیستی و بهداشتی در راستای حفظ سلامت و ارائه خدمات بیشتر به این عزیزان،  ده ها تن محموله‌های زیستی، بهداشتی، درمانی و غذایی توسط یک فروند هواپیمای  ۷۰۷ و یک فروند هواپیمای سی۱۳۰، از پایگاه شهید لشگری به  فرودگاه ایلام ارسال شد.

هادیان با بیان اینکه نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران آمادگی کامل دارد تا در کمترین زمان ممکن، علاوه بر ارسال محموله های مورد نیاز، هواپیمای اورژانس هوایی خود مجهز به ۲۰ تخت آی سی یو را نیز در اختیار زائران قرار دهد، افزود: سربازان سرافراز ولایت در نیروی هوایی ارتش به خود افتخار می کنند که در این ایام عزیز در موکب‌های ارتش در مرز مهران در حال خدمات رسانی به زائرین عزیز هستند.

محموله‌های زیستی، بهداشتی، درمانی و غذایی مورد نیاز زائران اربعین حسینی(ع) در مرز مهران، توسط دو فروند هواپیمای ۷۰۷ و سی۱۳۰  نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (جمعه ۱۸ شهریور) از پایگاه شهید لشگری به  فرودگاه ایلام ارسال شد.

  • نویسنده : زهرا شهبازی