در چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۳۱۲ پروژه گازرسانی با اعتباری بالغ بر هزار و سیصد میلیارد ریال در استان لرستان به بهره برداری می رسد

کرم گودرزی، مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان با اعلام این خبر، اظهار داشت:این شرکت در ادامه روند توسعه گازرسانی و خدمات رسانی در استان لرستان، تاکنون گازرسانی به ۲۴ شهر و ۱۹۶۳ روستا و همچنین ۳۰۰۰ واحد تولیدی صنعتی را انجام داده است.

وی ادامه داد: در طول دهه فجر سالجاری نیز ۳۱۲ پروژه گازرسانی را در بخش‌های شهری ،روستایی و صنعتی در برنامه افتتاحیه در دست اقدام داریم که ان‌شاءالله برابر برنامه، با حضور مسئولین استان و شهرستان ها انجام خواهد گرفت.

گودرزی به بیان جزئیات پروژه های قابل افتتاح دهه فجر پرداخت و تصریح کرد: پروژه های مذکور شامل ۱ شهر، ۷۵ روستا و ۲۳۶ واحد تولیدی صنعتی می باشد که در ایام مبارک دهه فجر مورد بهره برداری قرار می گیرند.

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان در خاتمه تاکید کرد: شرکت گاز استان لرستان مفتخر است که تامین کننده بیش از ۷۰ درصد سبد انرژی استان بوده و تاکنون توانسته با تلاش و همت کارکنان، ۹۹/۸ درصد جمعیت خانوار شهری و بیش از ۹۲ درصد جمعیت خانوار روستایی را ازاین انرژی پاک بهره مند سازد.

  • نویسنده : سما هرسینی
  • منبع خبر : افق لرستان