فرمانده انتظامی خوزستان از انهدام ۳ باند قاچاق موادمخدر و کشف ۵۳۷ کیلوگرم حشیش و تریاک در عملیات مقتدرانه پلیس در شهرستان‌های اهواز و امیدیه خبر داد.

سردار سید محمد صالحی گفت: در جهت اجرای طرح کنترل محور‌های مواصلاتی و مبارزه قاطع با عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با اشراف اطلاعاتی و اقدامات مستمر پلیسی از فعالیت ۳ باند قاچاق موادمخدر در شهرستان‌های اهواز و امیدیه مطلع شدند.

به گفته فرمانده انتظامی خوزستان ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان طی ۲۴ ساعت گذشته در ۳ عملیات مقتدرانه ۸ نفر از اعضای ۳ باند قاچاق موادمخدر را حین انتقال و همچنین در محل دپوی موادمخدر در شهرستان‌های اهواز و امیدیه دستگیر کردند.

این مقام مسئول گفت: ماموران در بازرسی از ۲ دستگاه خودروی کامیون و پژو همچنین محل دپوی متهمان مقدار ۵۳۷ کیلوگرم موادمخدر از نوع حشیش و تریاک و یک قبضه اسلحه شکاری کشف کردند.

سردار صالحی می‌گوید: همچنین در جهت تشدید برخورد با خرده فروشان مواد مخدر طی هفته گذشته ۲ مرحله طرح پاکسازی مناطق آلوده به موادمخدر در مناطق کوی علوی (کوچه شویعه) و کوی رمضان اهواز به اجرا در آمد که در این ارتباط ۱۵ نفر خٌرده فروش دستگیر، ۲۸ نفر معتاد متجاهر جمع آوری و مقادیر قابل توجهی انواع موادمخدر کشف و تعداد ۱۴ باب پاتوق، محل خرید و فروش و استعمال موادمخدر پلمب شد.

به گفته این مقام مسئول فرماندهی انتظامی خوزستان با تلاش شبانه روزی با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آن‌ها نخواهد داد.

پیش از این در ۱۷ دی ماه فرمانده انتظامی خوزستان از اجرای طرح برخورد با عناصر اصلی تهیه، توزیع و ترانزیت موادمخدر و کشف ۲۲۲ کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک در شهرستان اهواز خبر داده بود.

  • نویسنده : نرگس راستگو
  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان