استاندار از تکمیل طرح‌های نیمه تمام در شهرها و روستاهای استان خبر داد و گفت: مشارکت بخش خصوصی در اجرا و تکمیل طرح‌های اقتصادی، عمرانی، کارآفرینی و اشتغال‌زایی در اولویت برنامه‌های استان قرار دارد.

احمد محمدی‌زاده صبح امروز در آیین افتتاح فاز نخست محور ساحلی بندر ریگ به گناوه اظهار داشت: این محور به طول ۱۳ کیلومتر و با اعتبار ۴۵ میلیارد تومان اجرا شده است که نقش مهمی در کاهش ترافیک و جلوگیری از تصادفات دارد.

 

وی بیان کرد: با افتتاح این محور، طول مسیر بندر ریگ به گناوه ۶٫۵ کیلومتر کوتاه‌تر شد و این طرح جاده‌ای نقش مهمی در کاهش ترافیک به‌ویژه برای مسیر گمرک گناوه دارد.

 

استاندار بوشهر از افتتاح پروژه‌ها در ایام‌الله دهه فجر در استان خبر داد و بیان کرد: در دهه فجر امسال ۴۱۵ پروژه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و عملیات اجرایی ۵۵ پروژه در شهرها و روستاهای استان آغاز می‌شود.

 

محمدی‌زاده با بیان اینکه این طرح‌ها با اعتبار ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود تصریح کرد: مشارکت بخش خصوصی در اجرا و تکمیل طرح‌های اقتصادی، عمرانی، کارآفرینی و اشتغال‌زایی در اولویت برنامه‌های استان قرار دارد.

 

وی از پیگیری خدمات و تلاش نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس، مدیران، فرماندار و همه عوامل برای اجرا محور ساحلی بندر ریگ به گناوه قدردانی کرد.

  • نویسنده : معصومه مذکوری