دوره مربیگری سطح عمومی ورزش اسکواش باحضور علاقمندان در خانه اسکواش اردبیل بمدت دو روز از ۲۲ و ۲۳ مهرماه برگزار شد. دور مربیگری عمومی اسکواش با حضور هادی و حامد شمس القرایی، ناظر و مدرس فدراسیون با کمک مدرسی حمید صفری در اردبیل برگزار شد.   در شروع دوره مجتبی حقی مقدم رئیس گروه […]

دوره مربیگری سطح عمومی ورزش اسکواش باحضور علاقمندان در خانه اسکواش اردبیل بمدت دو روز از ۲۲ و ۲۳ مهرماه برگزار شد.

دور مربیگری عمومی اسکواش با حضور هادی و حامد شمس القرایی، ناظر و مدرس فدراسیون با کمک مدرسی حمید صفری در اردبیل برگزار شد.
  در شروع دوره مجتبی حقی مقدم رئیس گروه ورزش قهرمانی و حرفه ای اداره کل ورزش و جوانان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین بیان داشتند که تمام این تلاشها و فعالیت ها به منظور کسب مدال است و این زحمت با همت، سعی و تلاش مربیان خواهد بود.
 در ادامه علی ساجدی رئیس هیأت اسکواش استان اردبیل با خوش آمد گویی به حاضرین، از فدراسیون به خاطر قرار دادن این فرصت به منظور افزایش تعداد مربیان و توسعه و گسترش دانش اسکواش در استان تقدیر و تشکر نمودند و از حمایت های اداره کل ورزش و جوانان به منظور ساخته شدن کورت اسکواش تقدیر کردند و بیان نمودند در آینده ای نزدیک شاهد پیشرفت های روز افزون ورزش اسکواش استان اردبیل در سطح کشور خواهیم بود.
در پایان جلسه دوم کاظم شیرین زاده معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در دیداری که از این دوره داشتند برای شرکت کنندگان دوره مربیگری عمومی ورزش اسکواش آرزوی موفقیت نمودند.