امسال اردوهای راهیان نور به صورت محدود از سرگرفته می‌شود،تزریق سه دوز واکسن کرونا برای متقاضیان شرکت در این اردوها الزامی است.

حسین نمونه، مسئول فرهنگسازی ناحیه بسیج دانشجویی یزد اظهار کرد: به لطف خدای متعال و نظر به تزریق سراسری واکسن کرونا انشاالله امسال اردوی راهیان نور دانشجویی از سر گرفته می‌شود.

وی با بیان این‌که به دلیل شیوع بیماری کرونا شرایط ویژه ای در نظر گرفته شده،‌افزود:‌ علاوه بر رعایت و اعمال شیوه‌نامه‌های بهداشتی برای شرکت در اردوی راهیان نور تزریق سه دوز واکسن کرونا الزامی است، همچنین تنها دانشجویان علاقه مند و زائر اولی بصورت محدود اعزام می‌شوند.

مسئول ستاد اعزام اردوهای راهیان نور دانشجویی استان یزد با اشاره به لزوم برگزاری چنین اردوهایی گفت: هم اکنون جای خالی سبک زندگی رزمندگان، فرماندهان و مدیران دفاع مقدس در زندگی ما به شدت حس می شود. این در حالی است که دانشجویان، اساتید و مسئولان جامعه می توانند بهترین روش مدیریتی و اجرایی را در برنامه ریزی ها و عملکرد فرماندهان دفاع مقدس بیابند.

تصریح کرد: الگوهای ناب مسئولیت پذیری، پاک دستی، هویت بخشی، رشد، هم افزایی و کار گروهی و… را در لحظه به لحظه دفاع مقدس میتوان مشاهده کرد.

وی بیان کرد: آگاهی از عملکرد رزمندگان دفاع مقدس به ما می‌آموزد مثلث برنامه ریزی، تلاش و توکل کارهای نشدنی را ممکن می‌کند و این اصل اختصاص به آن روزها ندارد.

مسئول ستاد اعزام اردوهای راهیان نور دانشجویی تاکید کرد: اگر جوانان، دانشجویان و حتی اساتید از ابتکارات فنی، مهندسی، پزشکی، رزمی نظامی، معنوی و حماسی هم سن وسالهایشان در دوران دفاع مقدس بیشتر بدانند، قطعا در زندگی آنها تاثیر بسزایی دارد.

  • نویسنده : یگانه میرجلیلی
  • منبع خبر : فارس