در پی فرمان اخیر رهبر معظم انقلاب به جوانان و داوطلبان، بسیج عمومی خادم الحسین متشکل از تشکل های جوانان(موسسه خیریه مهر و امید-انجمن جوانان-موسسه اندیشه و امید خادم الحسین-موسسه تک منظوره ارمان سپید)بیانیه‌ای آمادگی خود برای حضور در میدان مبارزه با کرونا را اعلام کرد.

در پی فرمان مقام معظم رهبری به جوانان و نیروهای داوطلب برای حضور دوباره در میدان خدمت و پیشگیری از ویروس کرونا؛ باتشکیل بسیج عمومی لبیک به فرمان معظم‌له بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است: فرید بیک وردی مسول مرحله سوم بسیج عمومی خادم الحسین:خدمات بشردوستانه به انسان‌ها فرصت زندگی و مقاومت در برابر مشکلات را می‌دهد و انجام فعالیت‌های داوطلبانه باعث کمک به افراد نیازمند و محقق نمودن اهداف و ارزش‌های جامعه می‌شود.

فرمان رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای  از نیروهای داوطلب مخلص و جوانان مؤمن و صالح در پیشگیری از ویروس کرونا و کمک به نیازمندان نقش سازمان‌های مردم نهاد کشور را برای تحقق این امر پررنگ‌تر می‌کند.

جوانان با شرکت در کارهای داوطلبانه در کاهش مشکلات و معضلات جامعه می‌توانند تأثیرگذار باشند و با این فداکاری امید را در دل نیازمندان زنده می‌کنند.

بسیج عمومی خادم الحسین با همراهی ۵ تشکل و شرکت۱۱۰ جوان فعال و داوطلب بیش از۷۳۰ خانواده را از آغاز شیوع این بیماریشناسائی و با لبیک به فرامین مقام معظم رهبری مدظله العالی همواره در مقابله با ویروس و کمک رسانی به نیازمندان و اجرای رزمایش همدلی با عنوان همت جوانانه، کمک مومنانه را بار دیگر با تمام توان و ظرفیت خود در یاری نیازمندان و مقابله با ویروس کرونا به میدان خواهد آمد.

در پایان از جوانان عزیز به ویژه فعالین اجتماعی در سازمان‌های مردم نهاد می‌خواهیم با مشارکت در این اقدام ارزشمند یاریگر باشند.

  • منبع خبر : برنا